Український легіонер переходить до клуба-чемпіона Чехії

ByБік ФутболуGermany4 Jan, 2021
Український легіонер ліберецького Слована Тарас Качараба найближчим часом може змінити клуб.

Український захисник Тарас Качараба не потрапив до переліку 24 футболістів Слована, які вирушили на зимові збори у турецький Белек.

Український легіонер веде переговори з празькою Славією. Інформацію про перемовини підтвердив і головний тренер ліберецького клубу Павел Гофтих. "Він якісний гравець, саме тому Славія його шукала.

Про від'їзд Качараби ми знали давно.

Ми сприймаємо це як частину життя", – цитує Гофтиха чеське видання. Тарас приєднався до ліберецької команди у липні 2019 року. Його контракт з клубом чинний до 30 червня 2022 року. У поточному сезоні він провів за Слован 17 матчів у всіх турнірах, в яких забив 3 голи.

Transfermarkt оцінює 25-річного українця у 800 тисяч євро.

Слован Ліберец пішов на зимову паузу на сьомій сходинці чемпіонату Чехії, набравши 21 очко. Празька Спарта закінчила перше коло одноосібним лідером першості, випереджаючи найближчого переслідувача на 6 пунктів.
________________ Цю статтю ви прочитали на платформі Feedc. Feedc - нова платформа, що дозволяє ділитися і дізнаватися про останні новини, події, зміни саме Вашої місцевості, того, що дійсно буде цікаво Вам і людям навколо Вас. Завантажуйте додаток і почніть зі свого першого поста прямо зараз: download.feedc.com
ByБік ФутболуGermany4 Jan, 2021