5 votes
comments
shares
Save
«Богдан Моторс» виготовлятиме тролейбуси для Луцька
29 reads
Lutsk Now
Rovantsi · 3 months ago

Завод «Богдан Моторс» виготовить 29 тролейбусів для Луцька.

Про це йдеться на сайті автозаводу.

На адресу ДП «Автоскладальний завод № 1» надійшов лист, у якому зазначено, що, згідно рішення Луцької міської ради ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» визнане переможцем тендеру на постачання 29 нових низькопідлогових 12-метрових тролейбусів, включно з комплектом запасних частин та витратних матеріалів, обладнання та інструменту для технічного обслуговування, ремонту і пов’язаної діяльності.

Варто нагадати, що тендер на придбання нових тролейбусів для міста Луцька було оголошено ще у серпні 2019 року в рамках реалізації проєкту «Міський громадський транспорт України». Фінансування замовлення частково буде здійснено за рахунок позики Європейського інвестиційного банку.

Так, у рамках проєкту «Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька», який передбачає придбання 30 нових низькопідлогових тролейбусів, планують залучити кошти Європейського інвестиційного банку в сумі 135,2 млн грн. На співфінансування цього проєкту в бюджеті розвитку Луцька передбачено 17,3 млн грн.

Дочірнє підприємство «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» має значний досвід у реалізації подібних проектів по всій Україні. Саме за допомогою коштів ЄБРР у 2019 році відбулося постачання сучасних автобусів і тролейбусів до Києва, Харкова, Хмельницького та Сум.

«Богдан» наголошує на тому, що, замовлення українськими містами продукції вітчизняного підприємства призведе до завантаження виробництва, збереження робочих місць та збільшення відрахувань до місцевих і державного бюджетів, а також припиненню відтоку кваліфікованих працівників, зокрема інженерів та конструкторів за кордон.

#goodplaces #news #lutsknow
Lutsk Now
Rovantsi · 3 months ago
5
Write a comment