4 votes
comments
shares
Save
Орієнтовно у вересні цього року вулицями Луцька курсуватиме шість нових тролейбусів
19 reads
Lutsk Now
Rovantsi · 3 months ago

Тролейбусний автопарк Луцька отримає 29 нових і сучасних низькопідлогових 12-метрових тролейбусів від «Богдан Моторс». Місто отримуватиме їх партіями по шість одиниць.

Першу партію планують отримати у вересні. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Кожен тролейбус буде обладнано кондиціонерами, usb-портами для заряджання мобільних пристроїв. Нові тролейбуси – тихі, екологічні й економічно вигідні, вони споживатимуть удвічі менше електроенергії. Один такий тролейбус замінить орієнтовно 2,5 маршрутки. Тролейбуси матимуть оригінальний дизайн і маркування, що по стилю відповідатимуть Луцьку.

27 квітня відбудеться остаточне підписання контракту із підприємством ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс», яке визнане переможцем тендеру на постачання нових тролейбусів. 22 квітня, відбулася передконтрактна зустріч, на якій обговорили технічні питання і внесли необхідні зміни до контракту.

Важливо, зазначає Недопад, що разом із тролейбусами отримають і всі необхідні запчастини та інструменти для їх подальшого технічного обслуговування і експлуатації. Реалізація проєкту стала можливою завдяки залученню коштів Європейського інвестиційного банку на вигідних для Луцька умовах із низькою відсотковою ставкою – менше двох відсотків річних.

Участь у тендері взяли два підприємства. «Богдан Моторс» запропонувало більш вигідні умови для Луцька й надало всю необхідну документацію та сертифікацію. В цілому реалізація проєкту тривала не один рік. Зараз вони максимально наблизилися до очікуваного результату.

«Велика робота здійснена відділом інвестиційної політики Департаменту економічної політики Луцької міської ради. Разом із Борисом Смалем та Сергієм Омельчуком ми уже починаємо працювати над наступною фазою іншого проєкту, який дасть можливість придбати ще 30 тролейбусів, 5 із яких будуть оснащені автономним ходом», – зауважив Григорій Недопад.

#goodplaces #news #opinion #lutsknow
Lutsk Now
Rovantsi · 3 months ago
4
Write a comment